Послуги

Рекламні сувеніри

Рекламні сувеніри замовляють фірми для рекламних кампаній, промо або btl акцій. Оскільки сувеніри створюють позитивне враження і схиляють до у відповідь послуги – рекламні сувеніри один з найефективніших методів збільшення рівня продажів, і досягнення впізнанності і створення позитивного іміджу. Рекламні сувеніри для найрізноманітніших рекламних акцій представлені на сайті в каталозі сувеніри OASIS business gifts

Бізнес сувеніри

Бізнес сувеніри призначені для довготривалої підтримки іміджу компанії поза її офісом. Бізнес сувеніри дарили один одному ділові партнери в ході вдалих переговорів, після підписання контракту, на честь національного свята або ювілею компанії. Бізнес сувеніри відрізняються від корпоративних і рекламних сувенірів в тому, що до них відносяться сувеніри і подарунки, що мають велику респектабельність: шкіряні щоденники, перові ручки і ролери, винні набори і т.п.

Сувеніри гуртом

Виготовлення сувенірів гуртом дозволяє чітко витримати фірмовий стиль компанії, замовити бізнес сувеніри для свят, корпоративні подарунки для ділових зустрічей, рекламні сувеніри для виставок в одному корпоративному стилі. Гуртове замовлення сувенірів дозволяє завжди мати під рукою сувенірну продукцію, яку можна подарувати будь-якій людині. Це можуть побут такі сувеніри як: щоденники або ручки з логотипом вашої компанії, брелоки, футболки, флешки, візитниці. Замовлення сувенірів гуртом дозволяє виготовити сувеніри істотно дешевше.

Корпоративні сувеніри

Корпоративні подарунки – це сувеніри з логотипом або символікою компанії. Популярні корпоративні подарункищоденники і ручки з логотипом, брелоки, кухлі, фляжки, футболки і бейсболки з друком, флешки, набори подарунків фен-шуй. Замовити їх можна в розділах – каталогу бізнес сувеніри OASIS business gifts

Оригінальні подарунки

Замовити, виготовити оригінальні сувеніри або оригінальні подарунки, які не залишать байдужим і постійно нагадуватимуть про вас, ось той найважливіший аспект комунікації при виборі сувенірів і подарунків. Оригінальні корпоративні подарунки і сувеніри можуть бути не дорогими, але вони мають бути ексклюзивними. Вибір і вручення оригінального подарунку або оригінального сувеніра – приємна подія в житті того що дарує і того хто приймає. Дивні, незвичайні, такі, що запам’ятовуються набори подарунків, сувеніри і сувенірна продукція в каталогах: бізнес сувеніри OASIS business gifts, каталог ексклюзивні подарунки OASIS exclusive

VIP подарунки і VIP сувеніри

VIP подарунки і VIP сувенірикорпоративні подарунки і сувеніри для самих значущих клієнтів і партнерів. Ціна на престижні подарунки і сувеніри коливається від декількох десятків до сотень доларів і вище. Вази, статуетки, подарункові набори дорогих келихів, офісні аксесуари від FERRE, настільні прилади і годинник – престижні сувеніри і подарунки. VIP подарунки це і щоденники і перові ручки, але неодмінно високого статусу. Великий вибір VIP подарунків і VIP сувенірів дозволить Вам вибрати і замовити в наступних розділах: каталог ексклюзивні подарунки OASIS exclusive, FERRE, Енциклопедії ручок PENOTEKA.

Виготовлення сувенірів

Замовити виготовлення сувенірів просто, але важливий індивідуальний, творчий підхід до кожного клієнта. Щоб замовити і виготовити сувеніри або сувенірну продукцію важливо знати для якого заходу вона готується. Для виготовлення сувенірів можна використовувати сувеніри і подарунки з каталогів, а можна виготовити за індивідуальним проектом. Сувеніри, виготовлені в нашій компанії, будуть завжди високої якості і завжди індивідуальні. Для виготовлення сувенірів ми застосовуємо як традиційні, так і новітні технології і сучасне устаткування. Значки, автомобільні ароматизатори, вупи, рекламні магніти, флешки, брелоки, футболки.

Щоденники

Щоденники, планінги, візитниці - найнеобхідніші ділові аксесуари для бізнесу. Щоденник з логотипом – відмінний діловий подарунок для партнерів, який потрібний щодня. Фірмові щоденники, планінги з Вашою символікою − це завжди затребувана сувенірна продукція. Датовані щоденники з довідковими матеріалами компанії – відмінний новорічний подарунок партнерам і прекрасний рекламний сувенір на цілий рік! Подарункові набори з шкіряними щоденниками, планінгами, візітницями, тижневиками, алфавітними книжками в корпоративному стилі – кращий VIP подарунок. У нас можливе виготовлення щоденників з індивідуальним дизайном блоків, повноколірних обкладинок, вставок, форзаців, лясе.

Нанесення логотипу

Корпоративні подарунки і бізнес сувеніри, призначені для нанесення логотипу. Замовити нанесення логотипу на сувенірну продукцію можна використовуючи: шовкотрафарет, тамдрук, лазерне гравіювання, деколь, тиснення, вишивку. Для персоналізації vip подарунків і бізнес сувенірів застосовуються також сувенірні шильди.

Поліграфія

Усе, що Ви хотіли б бачити надрукованим, буде розмножене в потрібній кількості і розфарбоване в бажані кольори.
Повнокольорові календарі і строгі журнали, фігурні наклейки і великі плакати.
Оперативна поліграфія, а також трудомісткі великі замовлення.
Друк продукції будь-якого виду при тому що і розмір може бути від сантиметра до півтори метра.

Поліетиленові і паперові пакети

Пакет - річ необхідна в господарстві і самодостатня з точки зору реклами. Пакети з логотипом фірми – це недорогий і універсальний фірмовий сувенір.
Отже, Ви вирішили замовити виготовлення паперових або поліетиленових пакетів з Вашим логотипом? Якщо пакет розрахований на масового споживача, то Вам більш підійде поліетиленовий пакет (майка, банан). Але, якщо Ви хочете отримати дійсно ексклюзивний фірмовий пакет, який приємно дарувати і ще приємніше отримувати в подарунок, то ми виготовимо для Вашої компанії паперовий пакет з різних типів паперу (чи картону) з мотузяною ручкою. Ми працюємо індивідуально з кожним Замовником, і залежно від мети, яку він ставить перед собою ми допомагаємо підібрати необхідний розмір пакету і тип матеріалу, що оптимально поєднує ціну і поставлене перед пакетом завдання.

ДИЗАЙН

Фірмовий стиль

У наш час, це теж саме що і макіяж, зачіска і весільна сукня для нареченої. Він має бути одночасно оригінальним у своєму представленні, таким, що запам’ятовується, елегантним, але і без надмірностей, підкреслювати сильні сторони компанії. Тому таку справу краще доручити професіоналам. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути упевнені, що ваш фірмовий стиль буде розроблений відповідно до ваших побажань і обліку усіх неписаних але вже сталих правил ділового світу.

Розробка логотипу

Логотип - це найважливіший елемент фірмового стилю компанії. Саме тому розробці логотипу необхідно приділити максимум уваги. Довіривши нам розробку вашого логотипу ви отримуєте:
- розробку 3 варіантів логотипів, створених з урахуванням Ваших побажань і фірмового стилю;
- доопрацювання вподобаного Вами логотипу: розмір, колір та ін.;
- підбір фірмового кольору;
- підбір фірмового шрифту.